Buco Cassanova


N O V I N K Y 2020


Dnes je Streda 28. októbra 2020 - 12:03:51

Meniny na Slovensku oslavuje: ,

zajtra má meniny:

a máme takéto počasíčko

Predpoveď počasia
Počasie na 14 dní


10.08.2020

Dnes sme šťastlivo ukončili našu 12 dňovú tour de Česká republika. Najazdili sme okolo 1800 km, videli miesta, kde sme sa pre nedostatok času nikdy predtým nedostali (a to nepočítam neplánované "skratky" alla naša Bludimíra 😆 ).
Stretli sme veľa krásnych cavalierov a kingov, nádherné cavalierske šteniatka vo viacerých chovných staniciach aj naše čierne dieťa Otíka (Applausa).

Čerešničkou na torte bol nečakaný výstavný úspech nášho prvého kingieho odchovanca, ešteže nepršalo, mala by som plný nos vody 😃

Je nám cťou, že nám naši psí kamaráti otvorili svoje dvere a že sme mohli s niektorými stráviť pár krásnych chvíľ.
Veríme a dúfame, že Vám pravú Českú pohostinnosť budeme môcť niekedy oplatiť tou našou Slovenskou.
Prajeme všetkým ešte krásny letný čas!


Obsiahlu fotodokumentáciu z nášho krásneho výletu doplním čoskoro, zatiaľ len s pýchou foto nášho Angusa z výstavného kruhu.

V sobotu absolvoval svoju prvú výstavu s výsledkom - Krajský víťaz a postup do užšieho výberu z krajských víťazov Rokycany 2020
V nedeľu sa zúčasnil klubovej výstavy kingov s výsledkom - CAC a Víťaz farby BH

Viac ako výsledky nás ale hreje jeho suverénne výstavné vystupovanie, máme z neho radosť
20.05.2020

Dnes bol u nás nádherný slnečný deň. Ja som si po ťažkej pracovnej noci rozložila spacák na trávu pod orech, a vytešovala som sa z nadmernej spokojnosti svojej svorky, že ma majú konečne iba pre seba.
Nemám dobrý fotoaparát na mobile, ale táto dnešná fotka ma dostala. Tento hrdý postoj so vstýčenou hlavou je presne to, čo na kingoch milujem. Moji a len moji placatí autisti :-)
Na fotke je náš Angus, syn slávneho Láďu a krásnej poľskej maminy Cassiopei.

03.05.2020

Srdečne Vás všetkých pozdravujeme. Po dlhšej zdravotnej prestávke dozrel čas aj na malú aktualizáciu stránky. Trochu som si pri tom opäť poplakala a trochu aj upratala predstavu, čo ešte musím doplniť - to nabudúce.
Tento rok neplánujeme žiadne nové šteniatka z vlastného chovu. Pokiaľ sa svet epidémie upokojí, vytiahneme na "svetlo" našu kingiu mládež a dorasteneckého pubertiaka cavaliera :-)
Aktuálne si užívame slnečné dni na dvore s celou svorkou a dúfame, že nám zdravotný stav dovolí byť takto spolu ešte dlho.


04.01.2020

Po smolnom roku 2019 sme hneď zo začiatku roka vztýčili hlavu, dopriali si Novoročnú vychádzku, okysličili pľúca a mozog. V sobotu sme vycestovali do Katowíc na náš obľúbený tréning práce so psom. Spoločnosť nám robili kingovia Láďa a Angus, ktorým sme do partie pribalili malého cavaliera Klea (12 týždňov). Prestávka všetkým zjavne prospela, lebo kingy pracovali ako profíci a malý Kleo nám vyčaril úsmev na tvári svojou absolútnou nebojácnosťou o showmenstvom. Prvý krát v jeho živote mal vodítko na krku a kráčal si kruhom s vrtiacim chvostom, na stole sa tešil a dokonca aj postoj sa tváril, že zvládne sám :-)

Kingovia zase nechali doma svoju príslovečnú ostražitosť a nedôveru k cudziemu, a okrem spolupráce v kruhu, čo už sa od nich očakáva ako samozrejmé, tentokrát súhlasili aj s vylezením na fitlopty, čo doteraz tvrdošijne odmietali :-)

Viac fotografií z nášho tréningu si môžete pozrieť klikom na fotografiu nižšie:
01.01.2019
© 2010 • Martina Kasanová • Vššetky práva vyhradené

Partneri:   Ekonomická Kancelária, s.r.o.       GIBOX, s.r.o.